درخواست سازمان ملل برای تسهیل ورود کمک‌های بشردوستانه به یمن

سازمان ملل خواستار عدم مانع تراشی در مسیر ورود کمک‌های بشردوستانه به یمن شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر هماهنگی امور بشر دوستانه سازمان ملل “اوچا” با انتشار پیامی در صفحه اختصاصی خود در توییتر از تمامی طرف‌های درگیر در یمن خواست که اجازه ورود کمک‌های بشردوستانه به یمن را بدهند و در این زمینه مانع‌تراشی نکنند تا این کمک‌ها به دست نیازمندان آن در یمن برسد.

سازمان ملل خواستار عدم مانع تراشی در مسیر ورود کمک‌های بشردوستانه به یمن شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر هماهنگی امور بشر دوستانه سازمان ملل “اوچا” با انتشار پیامی در صفحه اختصاصی خود در توییتر از تمامی طرف‌های درگیر در یمن خواست که اجازه ورود کمک‌های بشردوستانه به یمن را بدهند و در این زمینه مانع‌تراشی نکنند تا این کمک‌ها به دست نیازمندان آن در یمن برسد.اوچا در ادامه نوشت: چالش‌های ورود کمک‌ها، همچنان مانع تحویل کمک‌های فوری بشردوستانه به میلیون‌ها نفر از افراد نیازمند در یمن است.

ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی و امارات حدود هفت سال است که با سلاح‌های فوق پیشرفته آمریکایی و کشورهای غربی به جنگ تمام عیار ضد ملت بی‌سلاح و بی‌گناه یمن رفته است و این جنگ منجر به قحطی و شکل گیری بدترین بحران انسانی جهان در این کشور شده است.

حیدر محسنی راد

چارلی چاپلین: شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید،در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافیست. زندگی شادی داشته باشید.