واکنش روسیه به دیدار مقامات ایران و انگلیس

اولیانوف نوشت: برای همتایان ایرانی و انگلیسی آرزوی موفقیت دارم. لطفا فراموش نکنید که در خصوص برجام، همه ما در یک قایق نشسته‌ایم. تمام مشکلات دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند.

بیشتر بخوانید

روسیه: آمریکا به سیاست فشار حداکثری در مورد ایران پایان دهد

به گزارش ایرنا، “میخائیل اولیانوف” نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین روز دوشنبه در توئیتی با یادآوری اینکه آمریکا پیامهایی با مضمون آمادگی برای گفت و گو به منظور احیای برجام می فرستد، نوشت: از این اقدام فقط می توان استقبال کرد زمان آن فرا رسیده است که به سیاست بی معنی فشار حداکثری در مورد ایران پایان داده شود و شرایط برای فعالیت مناسب معامله هسته ای به عنوان بخش مهم نظام عدم انتشار سلاح هسته ای را تامین کرد.
این خبر در تاریخ 18 اسفند 1399 منتشر شده است.

بیشتر بخوانید

نماینده روسیه توافق بین آژانس و ایران را مهم ارزیابی کرد

به گزارش ایرنا، اولیانوف دوشنبه شب در توئیتی نوشت: «توافق اخیر بین ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی دستاورد بزرگی است. آنها این امکان را می دهند که سطح کافی از کنترل و نظارت حتی پس از پروتکل الحاقی تضمین شود و شرایط سیاسی بهتری به منظور از سرگیری اجرای کامل برجام ایجاد می کند.»
این خبر در تاریخ 4 اسفند 1399 منتشر شده است.

بیشتر بخوانید

مقام روس: برجام به نفع کل جامعه جهانی است

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، “میحائیل اولیالنوف” در واکنش به توئیت ریچارد گلدبرگ مشاور ارشد در بنیاد آمریکایی و ضد ایرانی دفاع از دمکراسی‌ها در توئیتر نوشت: متاسفانه برخی نمی‌توانند این را درک کنند که برجام هم در راستای منع گسترش تسلیحات هسته ای و هم به نفع آمریکا، ایران، کشورهای عرب حوزه خلیج فارس، اسرائیل و کل جامعه جهانی است.
این خبر در تاریخ 29 بهمن 1399 منتشر شده است.

بیشتر بخوانید